Bronzová medaile v boxu

18. září

Další úspěch má na svém kontě kroužek boxu, jehož vedoucím je Pavel Špivák. David Matti vybojoval bronzovou medaili na Mezinárodním turnaji v boxu.

O víkendu se v Ústí nad Labem konal Mezinárodní turnaj v boxu, Ústecký turnaj mládeže 2018. Mezi zástupci z Německa, Polska, Slovenska, Srbska, Ukrajiny a Česka získal bronzovou medaili patnáctiletý David Matti v kategorii Kadeti, váha do 52 kg.

Do semifinále se David probojoval přes zástupce Německa, tam pak nestačil na několikanásobného mistra Srbska Aziče Semize. Byl vyřazen na body, přesto jsme na Davida pyšní. Proč, to je jasné z facebookových reakcí: "Gratuluji i to je super výkon.  Máš dobře našlápnuto jen tak dál. Pro mě jsi stejně vítěz ty, dáváš do toho všechno."